Kultura

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 5

Bart GOŚĆ 11-03-09 13:35

A cha i jeszcze jedno, nie jestem pracownikiem DK nie myśl sobie, jestem zwykłym szarym obywatelem naszego miasta, a imprezy które organizowałem wspólnie z DK i które się odbyły to tylko dowód na to, że każdy może coś zrobić i nikt kto przyjdzie z inicjatywą do Dyrektora DK nie będzie odesłany z kwitkiem.

Odpowiedz Cytuj
Jacenty GOŚĆ 11-03-09 16:53

A mnie wcale nie dziwi wypowiedz Madzi, kto niby ma zadbać o dyskoteki skoro wszyscy odchodzą..A czyja to wina? Może pana Wieczorka i Eweliny -wolę się nie wypowiadać na ich temat. Mogliśmy poczytać o nich wiele ciekawych rzeczy na słupach i w internecie!!! To po prostu jakiś dramat. Ewelina do tego stopnia jest tempa że chwali się swoim awansem i wysoką podwyżką koleżankom a dyrektor jakoś ostatnio zwalnia samych fajnych ludzi. Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi, bo chyba coś jest nie tak skoro pan Wieczorek rozdaje nowe etaty, które są jeszcze pozajmowane...Kolejny kierowca do wymiany (sporo ich ostatnio było) może obecny znowu nie sprawdził się jako pomywacz aut i dobry Bob remontowy Stary wiej bo na twoje miejsce przychodzi kopicki klown i wcale tego nie kryje Ludzie obudźcie się!!! tam są nie złe wałki!!!! i wy się dziwicie ze Madzia tak najeżdża...jak ma być ok? i co da się pozałatwiać jak w deku same dinozałry zostały - no prawie!!!

Odpowiedz Cytuj
Kobonga GOŚĆ 12-03-09 8:25

Jacenty wałki to ty masz w pustej głowie. Ty weź się zatrudnij w DK i pokaż wszytkim jak sie robi KULTURĘ, zrób DISCO dla wieśniaków, których jedyna rozrywka to robienie zadym. SZCZĘŚCIE ze nie ma dyskotek i oby ich nie było nigdy. Trzeba promować kulturę na wysokim poziomie jak t się dzieje teraz i bardzo mnie to cieszy.

Odpowiedz Cytuj
Jacenty GOŚĆ 17-03-09 9:09

Ty ludzi od wieśniaków wyzywasz i o kulturze piszesz??? A co takiego się dzieje w DK na wysokim poziomie? Obrońca wielki z ciebie! sam się zatrudnij - tylko uważaj bo zamiast tworzyć kulturę wysoką będziesz mył auta)

Odpowiedz Cytuj
Grześ GOŚĆ 22-03-09 16:20

Oj Jacenty Ty chyba jesteś pracownikiem DK, a nie boisz sie że Ewelinka za takie wypisywanie weźmie się i za Ciebie?

Odpowiedz Cytuj
Jaro GOŚĆ 14-04-09 14:12

Wieczorek powinien odejść

Odpowiedz Cytuj
Grześ GOŚĆ 15-04-09 9:30

Pewnie że powinien, ale kto Go ruszy!!!

Odpowiedz Cytuj
Ktoś z nikąd GOŚĆ 17-05-09 17:30

Madziu dyrektor Domu Kultury cię serdecznie zaprasza na kawkę i rozmowę o kulturze w naszej gminie. A tak po za tym, to wiele atrakcji i rozrywki zapewnia naszym mieszkańcom Dom Kultury, ale nikt z tego niechce korzystać, tylko potrafi narzekać. Stworzono profejsonalne Forum miasta,(Grodkow.net), takie jak ma Brzeg czy Nysa. Próbowano stworzyć mnóstwo atrakcji na tegoroczne Dni Grodkowa 2009, ale zostały niestety one odwołane z powodu braku chętnych np Konkurs Miss Ziemi Grodkowskiej. I czy jest sens cos w tym Grodkowie robić dla mieszkańców, skoro nikt z tego niechce korzystać ?

Odpowiedz Cytuj
Jasiu GOŚĆ 16-06-09 11:13

Ha ha ha! Już widzę naszą niezwykle odważną i mocną Madzię wybierającą się na rozmowę Przypomina mi się reklama batonika mars sprzedkilku lat... Na dole widniał napis - mocny w gębie

Odpowiedz Cytuj
Jasiu GOŚĆ 16-06-09 11:15

A organizować imprezy może faktycznie każdy, osobiście się o tym przekonałem. Wystarczy tylko chcieć i rozmawiać, więc Madzia, może warto skorzystać z zaproszenia, a uda się wprowadzić do miasta więcej życia, dzięki czemu już nie trafisz nigdy na zamknięty DEK Pozdro.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://grodkow.istrefa.com

istrefa gmina Grodków | istrefa powiat brzeski | istrefa opolskie | istrefa Polska

Grodków - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat brzeski, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 49-200


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem